Vrući parket sportske dvorane u Karlovcu za Umaške rukometaše ovoga puta bio je preklimav. Neigranje Belige, Bure i Matanovića očito

Kada se pobijedi Trešnjevka usred Zagreba. Kada se dobiju batine i kada ekipi suci nisu naklonjeni tada se može reći samo jedno, BRAVOOOO UMA

U Zagreb po potvrdu dobrog starta sezone

Rukomet
2017-10-21 08:32:36

Dobar ulaz u novo prvenstvo umaških rukometašica obradovao je mnoge poklonike ženskog rukometa. Peto mjesto na ljestvici. Bodovni konto

Umažani ponovo u sedlu

Rukomet
2017-10-15 08:10:46

Nakon što su na kratko izbačeni s kolosjeka porazima protiv Metalca i Varaždina, Umaški rukometaši su pobjedom, protiv uvijek n

Večeras protiv Spačve bez kalkulacija

Rukomet
2017-10-14 07:27:55

U 4. kolu Premier lige rukometaši Umaga ugostit će momčad Spačve iz Vinkovaca. Utakmica se igra u Školskoj sportskoj dvorani s počet

Ključnim obranama nove golmanice Danice Delić do važnih bodova

Rukomet
2017-10-11 07:31:05

Utakmice s Bjelovarčankama mnogi su se pribojavali. Djevojke su to koje "rastu" iz sezone u sezonu. što su i pokazale na samom otvaranju utakm

Večeras jedna od najvažnijih utakmica sezone

Rukomet
2017-10-11 08:26:25

Kako je posložio u svojoj bilježnici Vojislav Vujić trener ŽRK Umaga, nije nam poznato, ali zasigurno večerašnju utakmicu koju Umažanke i

22. Allianz cup okupio stotine mladih rukometašica i rukometaša

Rukomet
2017-10-10 01:17:30

Dvadeset drugo izdanje turnira u mini rukometu „Allianz cup“ je u nedjelju, 8. listopada 2017. godine, okupio stotine malih rukometa&scaro

Umažanke večeras u Ivanić po bodove mirnog sna

Rukomet
2017-10-08 09:03:19

Drugo gostovanje ove sezone donosi nam utakmicu u Ivaniću protiv novog prvoligaša. Jedan novi prvoligaš apsolviran je prije dva tjedna

Varaždinci zasluženo odnose bodove iz Umaga

Rukomet
2017-10-07 07:31:44

Utakmica dvojice iskusnih trenera donijela nam je tvrdo i čvrsto prvo poluvrijeme. Lagana dominacija Umažana ali i velika borbenost gostiju iz Vara

Varaždinci u Umag bez bijele zastave

Rukomet
2017-10-07 08:39:24

Treće kolo Premier HMRL u Umag nam dovodi staroga znanca momčad GRK Varaždin 1930. Iako se liga tek zahuktava oba trenera imaju puno toga za rije&s

22. Allianz kup u mini rukometu

Rukomet
2017-10-05 12:26:47

U nedjelju 08.10.2017.g. održati će se 22.po redu "ALLIANZ CUP". koji je jedan od najstarijih minirukometnih turnira u RH. Natječu se i mušk

Posljednjih pet minuta za neočekivani poraz

Rukomet
2017-09-30 06:41:54

Kada je Jan Koler u '30 minuti za bio svoj prvi gol a Umaški 12 i odveo goste iz Umaga na odmor s golom prednosti (11:12) svima je bilo jasno d

Umažani žele ostati na vrhu ljestvice Premier lige

Rukomet
2017-09-29 03:20:27

Drugu utakmicu na svom parketu igraju Metalci koji su prođloga tjedna propustili upisati bodove na otvaranju sezone.Bolji od njih bili su Varaždinci

Odličnom igrom Umažani deklasirali goste iz Sesveta

Rukomet
2017-09-23 07:37:35

Ako se po jutru dan poznaje onda će mnoge momčadi imati velikih problema s Umažanima. Igra koju su domaći igrači prikazali u prvom poluvremenu mo

Umažanke na krilima Julijane Žuliček do dva prva i važna boda

Rukomet
2017-09-23 04:41:31

Ono što smo cijelo vrijeme priželjkivali to smo dobili prvim poluvremenom. Maestralnu Julijanu Žuliček koja je zaključila poluvrijeme s pet