Umažanke se vračaju s dva boda iz Dalmacije

Umag
2017-04-22 06:52:51

Rukometašice Umaga otputovale su u Ploče da potvrde dva boda koje su već odavno upisale u svoju bilježnicu pobjeda.Iako su mnogi očekivali da će to biti samo puka formalnost, tako baš i nije bilo.

Djevojke iz Ploča do oveutakmice imale su samo jedan bod na svom kontu, a danas su bile blizu da uknjiže još koji.

Prvo poluvrijeme igralo se u egalu tako da se je na odmor otišlo s neriješenim rezultatom (13:13).

Drugo poluvrijeme bolje su otvorile Umažanke i serijom 3:0 "bježe" na plus tri gola.Iako su mlade igračice Dalmatinke još nekoliko puta priprijetile ponovo je, po tko zna koji puta, Ana Jajčević preuzela na sebe konce igr Umažanki i mirno s dva gola prednosti zaključila utakmicu (23:25).

Već sljedeće kolo pred djevojkama iz Umaga je novo teško gostovanje u Zagrebu kod Lokomotive.