MOK UMAG – CPM UMAGO POBJEDIO U DERBIJU 2 HOL ZAPAD

Odbojka
2018-02-11 08:53:40

U nedjelju 11.02.2018. sa početkom u 17,00 h u školskoj sportskoj dvorani OŠ Marija i Lina, pomlađeni sastav MOK UMAG-CPM UMAGO, igrao je derbi 6. kola 2 HOLZ protiv ekipe OK „MLAKE“ iz Rijeke, te uvjerljivo slavio rezultatom 3:1. Tako sada prvenstvo postaje zanimljivije jer obje ekipe dijele prvo mjesto sa 11 bodova.

Nakon dobivena prva dva seta i odlične koncentracije i igre, u trećem setu domaći igrači ulaze malo ležerno i gosti to iskorištavaju u svoju korist i zatvaraju set rezultatom 25:17. U četvrrtom setu do rezultata 15:15 vodila se borba poen za poenom, ali domaćini rade seriju od 4 poena i do kraja seta ju samo povećavaju i zatvaraju set u svoju korist. Sa ovom pobjedom uneseno je malo neizvjesnosti u borbi za naslov prvaka 2 HOLZ seniori.

Danas je svoji debi za seniorku ekipu imao i naš mlađi kadet Danijel Kremer, kojemu ovim putem želimo i puno sportskih uspijeha u budućnosti.

Za MOK UMAG-CPM UMAGO su nastupili: Ivica Ico Radočaj Abel Zolota, Miroslav Mimo Drača, Luka Čelebić, Luka Burić, Karlo Burić, Leo Savić, Antonio Degrassi., Thomas Tarandek, Alex Četojević, Danijel Kremer, Filip Paljuh.