Poraz unatoč 18 obrana Delić i deset golova Jajčević

Rukomet
2018-02-17 06:22:24

Umažanke su doputovale u Pitomaču u svom najjačem sastavu (izuzev povrijeđenih igračica). Druga im je to utakmica u samo tri dana, ali nakon slatke pobjede protiv Ivanića u četvrtak to gostovanje u Pitomaču im nije teško palo. Nakon ove utakmice slijedi 10 dana natjecateljske pauze, vrijeme za vidanje rana.

Domaće igračice bolje otvaraju utakmicu pogotovo nakon '7 minute kada poslije rezultata 3:3 rade seriju od četiri uzastopna gola. za 7:4. Najbliže što su se do poluvremena gošće iz Umaga približile nekoj pristojnoj razlici je '18 minuta kada je Nataša Miočinović smanjila na 10:7. Nakon toga domaće igračice ponovo furiozno kreću u napad i povećavaju svoje vodstvo na +6 golova razlike.

STATISTIKA PRVOG POLUVREMENA

1 POL 1702.  Ž  PIT1 POL 1702.  Ž UMGOL 1702 Ž

Drugo poluvrijeme domaće igračice nisu dale niti minimum šansi gošćama iz Umaga. Utakmica koju su odigrale u četvrtak očito je na njima ostavilo traga te je umor bio jedan od faktora .

Ipak do kraja utakmice unatoč deset golova Ane Jajčević i 18 obrana Danice Delić poraz s tri gola razlike je i prihvatljiv s obzirom na to da su Umažanke jesenas pobijedile s +4 gola prednosti.

Krajnji rezultat 30:27.