Pola tuceta golova u mreži Podgajskog

Nogomet
2018-04-15 05:37:19

Niti najveći optimisti nisu očekivali čuda da se dese na današnjoj utakmici Umažana u Ližnjanu. Onu igru koju prikazuju ovoga proljeća nije mogla promijeniti jedna utakmica, a momčad Ližnjana je za klasu kvalitetnija momčad.

Četiri gola u mrežu Podgajskog u prvom dijelu samo potvrđuju tu činjenicu.

U drugom poluvremenu gosti iz Umaga u '53 minuti golom Siniše Čačija smanjuju na 4:1, da bi potom Krunoslav Klepač samo tri minute poslije dao nadu svojim golom za 4:2. Gosti iz Umaga se drže sve do '80 minute kada Dino Balde povečava rezultat na 5:2, a točku na i svojim drugim golomstavlja Manuel Pačić za konačnih 6:2

Umažani su time zacementirali posljednje mjesto na tablici, a kakvu takvu nadu daje im još utakmica sljedećeg vikenda kada gostuje momčad Valbandona 72 koju moraju pobijediti, a pretposljednjoj momčadi Veli Vrh stiže Medulin 1921, što znači da sudbinu o(p)stanka kroje sami.

SVI REZULTATI:

Veli Vrh                      Veli Vrh  -  Buje                                                                 1:6