Šampionsko drugo poluvrijeme prvaka

Nogomet
2018-04-15 06:01:49

Iako rezultat govori jedno, očito je da su se igrači Dalibora Viškovića itekako namučili da zabiju pola tuceta golova u mrežu domaćeg vratara Deana Radolovića. A sve je počelo po planu. Goran Kozlović doveo je goste iz Buja u prednost u '7 minuti ali drugi gol iako je visio u zraku zabili su domaćini za izjednačenje. Gol Antonia Rube za 1:1 u '23 minuti i to bi bilo sve što se golova tiče u prvom poluvremenu.

U drugom dijelu utakmica se prelomila u deset minuta. Između '62 i '72 minute kada gosti iz Buja zabijaju tri gola, Mihajlo Bojić dva i Matteo Fakin.

Sve ostalo je bila samo kozmetika i umjetnički dojam koji su upotpunili golovima Hrvoje Horvata i drugim golom Gorana Kozlovića koji je otvorio i zatvorio golijadu šampiona.

Ovom pobjedom Buježi su širom otvorili vrata Međužupanijske lige i ujedno pomogli susjedima iz Umaga bacivši im pojas za spašavanje.

Franjo Sabo

SVI REZULTATI:

Veli Vrh                      Veli Vrh  -  Buje                                                                 1:6