Sedmica u mreži Livada uz četiri gola Ivana Njoke Matoševiča

Nogomet
2018-05-20 06:41:33

Naprosto je bio užitak danas gledati utakmicu prvaka Moele i trećeplasirane momčadi iz Livada. Livade danas uz rastrčanu Moelu nisu imale niti minimum šansi da nešto ozbiljnije naprave.

Visoki pritisak na zadnju liniju, presing i pass igra Moele bio je užitak gledati. Dirigent igre u prvom poluvremenu bio je Boško Radić, autoritet na terenu ali i vrsni motivator mladih igrača.

Prvi gol Luke Čavarovića upravo je djelo Radića koji je proigrao Čavarovića u prazan prostor a on je rutinirano plasirao loptu pored gostujućeg golmana Massima Benčića.

Prilike za drugi gol nizale su se kao na filmskoj vrpci, ali tek u '36 minuti Boško Radić na asistenciju Marija Stojića povećava na 2:0 rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme igra se bez Boška Radića ali s topnikom Elviom Brombarom.
U '54 minuti svoju golijadu otvara Ivan Matošević koji na ovoj utakmici zabija četiri gola uz još nekoliko zicera koje mu je "poskidao" golman gostiju koji je uz Patrika Zovića bio najbolji u redovima Livada.

Sve čestitke igračima i rukovodstvu NK Moele na osvojenoj tituli i puno uspjeha u nadolazećem razigravanju.