Moela i u Taru potvrdila da je najbolja momčad sjevera

Nogomet
2018-06-03 05:36:21

Uzvratna utakmica razigravanja za prvaka 'sjevera' 3. ŽNLI igrala se danas u Taru. Moela je doputovala s prednošću od pet golova koje su ostvarili na svom terenu prošli tjedan.

Sam početak utakmice bbio je ravnopravan a onda je Moela golom Elvia Brombare u '25 minuti povela s 1:0. Taj rezultat držali su sve do sudačke nadoknade kada domaćin postiže gol za izjednačenje 1:1. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme Danijel Uzelac očito je naredio da se ubaci u višu brzinu davši  na znanje tko je najbolji "na sjeveru Istre".

Mario Stojić u '50 zabija za 2:1, a Boško Raadić u '65 za 3:1. Na 3:2 smanjuje Michel Brečević u '84 minuti utakmice tako da je Moela s ukupnm omjerom 8:2 pokazala da će plasiravši se u 2. ŽNLI biti jedna ozbiljna ekipa koja se je okitila s dva pehara.