Umažanke namučile favorita Lokomotivu

Rukomet
2020-01-25 07:10:38

Ako se po jutru dan poznaje onda su umaške rukometašice vrijedno radile na pripremama u siječnju. Večeras se igrala zadnja utakmica jesenjeg dijela prvenstva u kojoj su Umažanke gostovale kod Lokomotive.

Protiv Lokomotive (osim Podravka Vegete) niti jedan trener ne upisuje bodove. Obično su to utakmice s dvocifrenom gol razlikom za Lokomotivu, ali večeras su umaške rukometašice dobro oznojile sve u dvorani.

Pet golova prednosti na poluvremenu za Lokomotivu (20:15) ostvareni su u samoj završnici.

U drugom dijelu Umažanke rade seriju 4:0, a Lokomotiva je bez gola punih 7 minuta.

Aktivan rezultat imaju gostujuće igračice do isteka '51 minute (31:29) a onda suci šalju "na hlađenje" Anu Jajčević a Lokomotiva s četiri gola osigurava pobjedu.

Ponovo je Ana Jajčević pokazala da je neuništiva i s 14 golova je najbolji strijelac utakmice.