Kada suci postanu krojači

Rukomet
2020-02-01 07:45:42

Umažani su na gostovanju u Sesvetama odigrali jednu mušku utakmicu punu neizvijesnosti.

Dobar početak i dominacija u prvom poluvremenu u kojoj je največa opasnost bio Umažanin Igor Vujić. Sve je bilo pod kontrolom sve dok Majić, umaški pivot nije dobio zbog jednog faula direktan crveni karton.

Na poluvrijeme se otišlo s vodstvom Umažana 12:13.

Prvi dio drugog poluvremena dominiraju domaćini, ali se Umažani vračaju u utakmicu onoliko koliko su im dozvolili suci večerašnje utakmice, a oni to nisu dozvolili.

Zadnji napad pri rezultatu 27:26 domaćin je imao napad 1,15 minuta. Suci jednostavno nisu dozvolili Umažanima da odigraju zadnji napad za poravnanje.

Ostaje žal i ljutnja poslije ovakvog tendencioznog suđeja u utakmici koja je bila na programu Planet Sport Tv-a.